Kontaktpersoner​

Johnnie Lønbirk

Adm. direktør

Telefon: +45 40 14 98 20

​E-mail: johnnie@danskstillads.dk

Entreprisestyring, ledelse, salg og personale​

Thomas Lønbirk

Direktør

Telefon: +45 27 52 57 19

​E-mail: thomas@danskstillads.dk

Tilbudsgivning og entreprisestyring​

Ole Vesterdahl

Direktør

Telefon: +45 40 30 05 03

​E-mail: ole@danskstillads.dk

​Tilbudsgivning og entreprisestyring​

Knud Harries

Regnskabschef

Telefon: +45 40 35 53 27

​E-mail: knud@danskstillads.dk

Regnskaber og økonomi

Helle Larsen

Bogholder

Telefon: +45 28 10 88 31

​E-mail: helle@danskstillads.dk

​Løn og administration

Heidi Pantmann

Bogholder

Telefon: +45 28 10 91 88

​E-mail: heidi@danskstillads.dk

​Reception, bogholderi og arbejdstøj​

Pernille Olsen

Økonomielev

Telefon: +45 28 10 88 17

​E-mail: Pernille@danskstillads.dk

​Reception og administration

​Susanne Wiuff

Arbejdsmiljøleder

Telefon: +45 51 56 66 65

E-mail: susanne@danskstillads.dk

Arbejdsmiljø​

Morten Petersen

Entrepriseleder

Telefon: +45 27 60 66 82

​E-mail: morten@danskstillads.dk

Tilbudsgivning og entreprisestyring

Bjarne Pedersen

Entrepriseleder

Telefon: +45 51 56 66 56

​E-mail: bjarne@danskstillads.dk

Tilbudsgivning og entreprisestyring

Theis Secall

Entrepriseleder

Telefon: +45 40 30 05 09

​E-mail:theis@danskstillads.dk

Tilbudsgivning og entreprisestyring

Henrik Bertelsen

Kvalitets- og arbejdsmiljø

Telefon: +45 20 87 42 20

​E-mail: henrik@danskstillads.dk

Arbejdsmiljø

Troels Kæmpegaard

Projektleder industri

Telefon: +45 51 56 66 57

E-mail: troels@danskstillads.dk

Søren Born Frost

Montageleder

Telefon: +45 51 56 66 60

​E-mail: soren@danskstillads.dk

Karsten Nørskov Jensen

Servicechef

Telefon: +45 40 25 01 02

​E-mail: karsten@danskstillads.dk

Hejs, varmekanoner og el-installationer

Kim Lauwersen

Logistikchef

Telefon: +45 26 18 37 25

​E-mail: kim@danskstillads.dk


Plads og logistik-koordinator

Firmainformation​

​Dansk Stillads Service A/S

CVR: 10477530

Kontaktinformation​

Her ligger vi​

​Hammerholmen 38-42

2650 Hvidovre